Слухати

Фігурантка "русской весны" заявила про переслідування в "ЛНР" через репост в ВК

07 лютого 2017 - 17:58
Представниця так званої опозиції "ЛНР" Анастасія Пятєрікова заявила, що не може повернутись до Луганська
Фігурантка «русской весны» заявила про переслідування в «ЛНР» через репост в ВК / Новини на Громадському радіо

«Я не можу повернутися в «республіку», — заявила вона , коментуючи підсумки триріччя руху «Луганська гвардія» і подальшої «Російської весни» в Луганську.

За її словами, її, як і Олексія Карякіна, розшукує «генпрокуратура ЛНР» у справі про «держпереворот». Через це вона перебуває на території Росії.

Також Пятерікова стверджує, що Болотова вбили після того, як він почав критикувати Ігоря Плотницького. Своєрідним підсумком триріччя проросійських рухів на Луганщині, на думку активістки «Луганській гвардії», є те, що практично всі ініціатори або вбиті, або сидять в луганському СІЗО, або були змушені тікати з «ЛНР».

Вона заявила, що саме охорона ватажка «ЛНР» Ігоря Плотницького вбила Геннадія Ципкалова.

А затриманий також у справі щодо «держперевороту» Віталій Кисельов перебуває не в СІЗО, а в «якомусь підвалі».

Щодо неї самої, то Анастасія Пятерикова зазначила, що її почали переслідувати після того, як вона зробила в своїй групі репост роліка «Ритуальне вбивство комбатів Новоросії». Це сталось через кілька діб після смерті Ципкалова.

На той момент вона перебувала за межами непідконтрольної території Луганщини. Зараз же перебуває в Росії, підкреслила Пятєрікова.

 

 

Нагадаємо, наприкінці вересня за звинуваченням у замаху на ватажка «ЛНР» Ігоря Плотницького було заарештовано декілька людей.

Серед них був один з керівників «народної міліції» Кисельов. Саме під тортурами, яким його піддали, Кисельов назвав ймовірну кількість заколотників і ймовірних осіб, причетних до заколоту. Серед цих осіб був Ципкалов, Карякін, Болотов, Литвин і Анащенко.

Геннадія Ципкалова затримали за спробу «держперевороту». Згодом з’явилась інформація, що він повісився вСІЗО. В «ЛНР» пояснили, що він вчинив це нібито через те, що боявся помсти тих, кого викрив під час допиту.

Пізніше з’явилися чутки, що інший затриманий в «ЛНР» по справі «держперевороту» — Віталій Кисельов — також помер в СІЗО. Щоб спростувати їх в «ЛНР» поширили відео на якому присутній Кисельов, але він весь час мовчить. Втім, більше офіційної інформації щодо Кисельова не було.

Про смерть Валерія Болотова стало відомо 27 січня. За найпоширенішою версією, у нього стався серцевий напад.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+