Слухати

Льодохід на річках Закарпаття - вражаюче відео / Новини на Громадському радіо

Льодохід на річках Закарпаття - вражаюче відео

07 лютого 2017 - 11:37
Через потепління річки на Закарпатті почали відмерзати. Відтак, на водоймах можна побачити активний льодохід

В Мережі публікують відеозаписи стихії Закарпаття. Зокрема, льодохід зафіксували на річках Брустурянка Тячівського району, Тиса Рахвіського району і Уж в районі Ужгорода.

Разом з тим Державна служба з надзвичайних ситуацій з посиланням на Укргідрометцентр попереджає, що 7 лютого в нижнiй течiї річки Боржави утримається високий рiвень води з незначними коливаннями, збережеться значний шар води на заплавi з пiдтопленнями сільськогосподарських угідь декількох сiл та автодороги Виноградів-Шаланки (Виноградівський, Іршавський райони Закарпатської області).

На рiчках басейну Днiстра (Львiвська, Iвано-Франкiвська області) збережеться небезпека утворення нових та посилення існуючих заторiв льоду з рiзким пiдвищенням рiвнiв води, мiсцями до небезпечних вiдмiток (Туркiвський, Дрогобицький райони Львiвської області).…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+