Слухати

Організатори торгової блокади на Донбасі можуть створити збройні блокпости / Новини на Громадському радіо

Організатори торгової блокади на Донбасі можуть створити збройні блокпости

07 лютого 2017 - 12:31
Народний депутат Семен Семенченко заявив, що 6 лютого п'ять учасників так званої блокади "Л/ДНР" отримали ушкодження різного ступеня тяжкості

За його словами, трьох забрали з лікарні – вони вже на базі. Двох відправили в Київ, передає Inforesist.

Він зазначив, що нікого під час сутички не заарештували.

«Сьогодні буде засідання штабу, на якому буде вироблена подальша політика, як жити далі в умовах постійних провокацій, які будуть тільки посилюватися. Швидше за все, буде прийнято рішення щодо збройних постів. Тому що хлопцям через дії «тітушок» та олігархічних кланів явно загрожує небезпека. Готуються до перекриття ще однієї гілки, готуються до відкриття регіональних штабів. Хлопці хочуть організувати повідомлення, щоб можна було сюди автобусами безкоштовно доїхати. Ветерани АТО зміцнюються на блоках і намагаються визначити свою позицію щодо шантажу власників ТЕЦ, лякають народ відключеннями і займаються явно антидержавною діяльністю. Той же Донбасенерго контролюється Олександром Януковичем. А в цілому потрібно ще переварити вчорашній день», – сказав Семенченко.

Нагадаємо, люди, які називають себе ветеранами АТОоголосили про початок торгової блокади непідконтрольних Україні територій на Донбасі, через те, що бойовики так і не розпочали обмін полонених за формулою «всіх на всіх».

Прокуратура відкрила провадження за фактом блокування залізничних шляхів. Це стаття про блокування транспортних комунікацій, яке порушує роботу транспорту, створює небезпеку для життя людей або призводить до інших тяжких наслідків. Порушникам загрожує штраф або обмеження волі — до 3 років.

Читайте також: Активисты объявили о создании штаба по разблокированию ж/д на Донбассе

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+