Слухати

У Києві радикали розтрощили виставку художника лівих сил - ФОТО, ВІДЕО

07 лютого 2017 - 20:11
Нападники встигли втекти до приїзду поліції, розтрощивши всі роботи
У Києві радикали розтрощили виставку художника лівих сил - ФОТО, ВІДЕО / Новини на Громадському радіо

Сьогодні у другій половині дня на виставку увірвалася купа людей спортивної статури з закритими обличчями, вони зіпсували усі картини експозиції. Про це Громадському радіо повідомила співробітниця Центру візуальної культури. 

«Ми з колегою закрилися у кімнаті, наш друг, який охороняв, він залишився.Вони його побили, залили очі балоном. Потім вони знищили всі роботи. Знищили навіть наш обігрівач. Весь цей час 5  хвилин поки вони були в офісі, вони трясли наші двері, хотіли виламати, на щастя не вдалося це зробити. Весь цей час ми викликали поліцію, але вона приїхала через півгодини», – розповіла жінка.

За її словами, нападники встигли втекти, потрощивши всі роботи.

Робітники Центру візуальної культури написали заяву у поліцію, постраждалий від побиття друг проходить в ній як свідок. 

Як повідомляє жінка, нападники вдяглися «так, як вдягаються учасники ультраправих угрупувань». 

В центрі візуальної культури Громадському радіо надали фото та відео після погрому.

16 558 623_1 269 261 799 789 737_786 078 099_n.jpg

Зіпсована експозиція  // ЦВК
Зіпсована експозиція
ЦВК

Автор експозиції — Давид Чичкан, художник, анархо-комуніст, активіст організацій “Чорна веселка” та “ЛКПД”. Живе та працює в Києві.

Як вказується на сайті Центру візуальної культури, виставка “Втрачена можливість” присвячена війні та ситуації після Майдану в Україні. Вона ставить запитання, що понад три роки висіло в повітрі: чим був, став і міг стати Майдан. На думку автора, Майдан для українського суспільства – це втрачена можливість здійснити соціальну революцію: не захистити гідність, а врешті здобути гідні умови життя.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+