Слухати

В РФ Повітряно-космічні сили приводять у вищий ступінь бойової готовності

07 лютого 2017 - 10:46
Президент РФ Володимир Путін доручив оцінити готовність органів військового управління і військ
В РФ Повітряно-космічні сили приводять у вищий ступінь бойової готовності / Новини на Громадському радіо

Про раптову перевірку Повітряно-космічних сил повідомив міністр оборони Росії Сергій Шойгу, передає interfax.ru.

«Сьогодні, відповідно до рішення Верховного головнокомандувача Збройними силами, для оцінки готовності органів військового управління і військ, для виконання навчально-бойових завдань розпочато раптова перевірка Повітряно-космічних сил», — цитує Шойгу видання.

За його словами, з 9 години органи військового управління, з’єднання та військові частини приступили до виконання заходів щодо приведення у вищий ступінь бойової готовності.

«При перевірці особливу увагу необхідно приділити стану бойового чергування, розгортання систем протиповітряної оборони на воєнний час і готовності авіаційних угруповань до відбиття агресії. З усіма перевіряються військовими частинами, підрозділами провести тактичні навчання і контрольні заняття», — заявив Шойгу.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+