Слухати

В РФ відмовились від вікторини за мотивами "Гаррі Поттера" через рецепти зілля

07 лютого 2017 - 16:32
Централізована бібліотечна система ім. Лихачова в Новосибірську відмовилася від проведення вікторини по книгам про Гаррі Поттера
В РФ відмовились від вікторини за мотивами «Гаррі Поттера» через рецепти зілля / Новини на Громадському радіо

Як пояснила директор бібліотеки Ірина Зирянова, причиною такого рішення стала скарга однієї з читачок. Жінка припустила, що за рецептами зілля з книг можна зварити отрути, передає «Медуза».

«Оскільки надійшло таке побоювання, ми вирішили вже закінчити цю справу», — сказала директор бібліотеки, підкресливши, що поки за рецептами з книг про Гаррі Поттера «ніхто отруту не варив».

«У вікторини закінчувався термін дії. Але вчора прийшла читачка, яка попередила, що якщо раптом за рецептами цих книг (зварять зілля, то буде погано). Але не ми ж це придумали, книжка продається, є у відкритому доступі. Її ніхто не забороняв», — сказала Ірина Зирянова.

Зазначається, що вікторину по за мотивами книг про Гаррі Поттера проводили в 2015 і 2016 роках. Учасники вікторини могли як відповісти на питання на сайті, так і заповнити анкету в бібліотеці. Ті, хто правильно відповідали на всі питання, отримували дипломи.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+