Слухати

В п’яти областях України обмежено рух на дорогах / Новини на Громадському радіо

В п'яти областях України обмежено рух на дорогах

08 лютого 2017 - 10:22
У Черкаській, Волинській, Хмельницькій, Вінницькій і Закарпатській областях введено обмеження на рух транспорту

В Державній службі з надзвичайних ситуацій зазначили, що в Черкаській області тимчасове обмеження руху для великогабаритного та великовагового транспорту діє з середи, 8 лютого, з 7:00 на дорогах місцевого значення М-05 Київ-Одеса, км 143 + 028 — км 274+ 360, передає «Новое время».

У Волинській області у вівторок, 7 лютого, було закрито рух для всіх видів транспорту на дорогах місцевого значення Т-18-02 / М-07 / -Маюнічі-Велика-Осниця-Красноволя-Колкі- / Р-14 / -Копілля-Рожище-Торчін-Шклінь- / Н-17 /, км 110 — км 117 (Торчин-Білосток).

У Хмельницькій області з 3 лютого по теперішній час діє обмеження на рух транспорту на дорогах місцевого значення в межах області. Також введено обмеження руху по дорозі Н-03 Житомир-Чернівці.

У Вінницькій області закрито рух на дорогах М-21 Житомир-Могилів-Подільський (км 131 — км 230), Р-08 Немирів-Ямпіль (км 35 — км 115 (від м Тульчин в м.Ямпіль).

У Закарпатській області з 5 лютого тимчасово перекрито рух на дорозі місцевого значення О-071 207 Ужгород-Демичі (18км.) Через річку Латориця. Перекриття руху пов’язано з переливом води через дорожнє покриття.

Читайте також: Льодохід на річках Закарпаття — вражаюче відео

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+