Слухати

З’явилось відео з приміщення, де вбили бойовика «Гіві» / Новини на Громадському радіо

З'явилось відео з приміщення, де вбили бойовика "Гіві"

08 лютого 2017 - 13:42
На відео видно, що приміщення, де вбили ватажка угруповання "ДНР" "Сомалі" Михайла Толстих (Гіві) вигоріло повністю

У приміщення знаходяться бойовики, на підлозі — тіло людини, накрите простирадлом.

Нагадаємо, інформація про вбивство Михайла Толстих з’явилась сьогодні, 8 лютого. Зазначається, що це сталось в результаті атаки з реактивного піхотного вогнемета «Шмель».

Згодом прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що Росія непричетна до вбивства Михайла Толстих «Гіві».

Реактивний піхотний вогнемет РПВ «Джміль» - динамореактивний вогнемет одноразового застосування радянського/російського виробництва. 

Його використовують для ураження укритих вогневих точок супротивника, виведення з ладу легкоброньованої і автомобільної техніки, знищення живої сили супротивника. Прицільна дальність стрільби вогнемета з діоптричним прицілом — 200 м. 

Під час вибуху високотемпературний імпульс супроводжується різким перепадом тиску, що спричиняє вибух паливо-повітряної суміші.

Знищує все живе на площі до 80 м³; площа ураження: на відкритій місцевості — від 50 м², в замкнутому просторі — до 80 м².

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+