Слухати

З’явилося повне відео погрому виставки Чичкана в Центрі візуальної культури

08 лютого 2017 - 22:25
Центр візуальної культури виклав у Ю-тьюб повний варіант відео нападу молодиків на виставку Давида Чичкана. Виставку було спаплюжено 7 лютого
З’явилося повне відео погрому виставки Чичкана в Центрі візуальної культури / Новини на Громадському радіо

Відеозапис триває 2 хвилини 31 секунду. На ролику група молодиків, частково у масках, заходить у приміщення Центру візуальної культури, де відбувалася виставка, нападає на охоронця, щоби його нейтралізувати, а тоді нищить виставку.

При цьому видно, як співробітниці центру ховаються від нападників за дверима суміжної кімнати.

Відеокамеру установлено при вході до центру, тому самого погрому в кадрі не видно. При цьому можна побачити, як учасники акції забирають з собою деякі матеріали виставки.

На відео можна роздивитися обличчя принаймні трьох учасників нападу — двох чоловіків і однієї жінки — тих, хто заходив на погром першими, щоби згодом запустити туди інших.

Під час акції нападники намагаються покласти охоронця на землю і навіть прискають в його бік перцевим газом. Однак той відмовився підкоритися погромникам.

Як уже повідомляло «Громадське радіо», за словами співробітниці Центру візуальної культури, нападники зіпсували усі картини експозиції

Про факт нападу розлого повідомляли численні російські засоби масової інформації.

 

 

Автор експозиції — Давид Чичкан, художник, анархо-комуніст, активіст організацій “Чорна веселка” та “ЛКПД”. Живе та працює в Києві.

Як вказується на сайті Центру візуальної культури, виставка “Втрачена можливість” присвячена війні та ситуації після Майдану в Україні. Вона ставить запитання, що понад три роки висіло в повітрі: чим був, став і міг стати Майдан. На думку автора, Майдан для українського суспільства – це втрачена можливість здійснити соціальну революцію: не захистити гідність, а врешті здобути гідні умови життя.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+