Слухати

У Києві відкрилась фотовиставка, присвячена покинутим тваринам Донбасу / Новини на Громадському радіо

У Києві відкрилась фотовиставка, присвячена покинутим тваринам Донбасу

09 лютого 2017 - 16:09
В експозиції представлені роботи фотографів Олександра Гайдара, Олексія Чернишова та Андрія Римарука, зроблені в зоні проведення АТО 2014-2016 в Пісках, Широкіному та Авдіївці

У вестибюлі київської станції «Золоті Ворота» відкрили волонтерську виставку «Втрачений будинок», на якій представлені фото кинутих на Донбасі домашніх тварин, повідомляє УНІАН.

“Не ми це почали… У лютому 2014-го, після анексії Криму, війна ураганом прийшла на нашу землю. Стерла посмішки з облич людей і, випавши рясним Градом сліз, забрала те, що було таким дорогим для нас. Тваринам, які втратили під обстрілом свій будинок і прибилися до військових, зараз важливо лише одне — щоб їх новий господар залишився живим. Тому що він є другом, який захистить. Три роки пліч-о-пліч… Ми всі в одному «човні» намагаємося плисти до берега миру». Але дістатися до нього ми можемо, тільки здобувши перемогу», — кажуть організатори виставки.

organizatory_vystavky.jpeg

Організатори виставки // УНІАН
Організатори виставки
УНІАН


vystavka.jpeg

Виставка // УНІАН
Виставка
УНІАН

tvaryny.jpeg

Виставка, присвячена покинутим домашнім тваринам в зоні АТО // УНІАН
Виставка, присвячена покинутим домашнім тваринам в зоні АТО
УНІАН

vystavka1.jpeg

Виставка // УНІАН
Виставка
УНІАН

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+