Слухати

Російського підлітка підозрюють в екстремізмі через пост в соцмережі

09 лютого 2017 - 18:10
17-річного жителя Кіровського району звинуватили в екстремістській діяльності через записи в соцмережі
Російського підлітка підозрюють в екстремізмі через пост в соцмережі / Новини на Громадському радіо

Слідчий комітет порушив проти нього кримінальну справу за статтею 282 КК РФ ( «Розпалювання ненависті або ворожнечі, а також приниження людської гідності»). Про це повідомляється на сайті Слідчого комітету ..

За версією слідства, 17-річний житель смт. Опаріно з червня 2015 по листопад 2016 року за допомогою мобільного телефону на сторінці в одній із соціальних мереж неодноразово розміщував малюнки і написи, які, згідно з результатами експертного дослідження, містять лінгвістичні і психологічні ознаки розпалювання ворожнечі, ненависті (ворожнечі) щодо групи осіб за ознакою національності.

В даний час слідчими проведено огляд сторінки в мережі «Інтернет», призначена комплексна психолого-лінгвістична

Зараз слідчі переглянули сторінку підлітка в інтернеті і призначили психолого-лінгвістичну експертизу.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+