Слухати

Що написав Обамі терорист, засуджений за теракт 11 вересня в США?

09 лютого 2017 - 08:37
Лист написано в 2015 році, але не було опубліковано раніше через заборону керівництва в'язниці Гуантанамо, у якій утримують терориста
Що написав Обамі терорист, засуджений за теракт 11 вересня в США? / Новини на Громадському радіо

Американська газета Miam Herald опублікувала уривки листа одного з організаторів терактів 11 вересня 2001 року Халіда Шейха Мохаммеда колишньому президенту США Бараку Обамі.

«Не ми почали війну проти вас 11 вересня. Її почали ви і ваші диктатори на нашій землі, – написав Шейх Мохаммед в своєму посланні. – Військові злочини в Палестині, що здійснюються з 1948 року, і військові злочини в секторі Газа сьогодні – найбільш очевидне пояснення того, чому сталися (теракти) 11 вересня і чому (таке) може відбутися в майбутньому».

«Я ніколи не буду просити вас, або ваш суд на милість», — пише він, — Робіть те, що ви хочете зробити, моя свобода, моє полон і смерть моя прокляття на всіх лиходіїв і тиранів».

Послання складається з 18 сторінок. В них Мохаммед зазначає, що у випадку смертного вироку він буде щасливий зустрітися зі своїми «несправедливо вбитими» друзями і Усамою бен Ладеном на тому світі.

Шейх Мохаммед перебуває у в’язниці Гуантанамо на Кубі з 2006 року після арешту в Пакистані в 2003 році.

uryvok1.jpg

Уривок з листа Халід Шейх Мохаммед до екс-президенту США Бараку Обамі // miamiherald.com
Уривок з листа Халід Шейх Мохаммед до екс-президенту США Бараку Обамі
miamiherald.com

uryvok_2.jpg

Уривок з листа Халід Шейх Мохаммед екс-президенту США Бараку Обамі // miamiherald.com
Уривок з листа Халід Шейх Мохаммеда екс-президенту США Бараку Обамі
miamiherald.com

Під час допиту в 2007 році він зізнався в тому, що був організатором атак на США 11 вересня 2001 року. Він також заявляв, що є одним з лідерів терористичної організації «Аль-Каїда». Прокуратура США домагається для нього смертної кари. Суд повинен відбутися в Гуантанамо, але його дата ще не відома.

uryvok_3.jpg

Уривок з листа Халід Шейх Мохаммеда екс-президенту США Бараку Обамі  // miamiherald.com
Уривок з листа Халід Шейх Мохаммеда екс-президенту США Бараку Обамі
miamiherald.com

Мухаммед провів близько трьох років у Північній Кароліні в 1980 році. Він відвідував Chowan коледж в Мерфрісборо протягом одного семестру, а потім перевели в штат Північна Кароліна A&T в Грінсборо, де він отримав диплом інженера в 1986 році.

uryvok4.jpg

Уривок з листа Халіда Шейх Мохаммеда екс-президенту США Бараку Обамі // miamiherald.com
Уривок з листа Халіда Шейх Мохаммеда екс-президенту США Бараку Обамі
miamiherald.com

У листі Мохаммед також  схвалює Аль-Джазіра:

«Не дозволяйте Fox, CNN, BBC, або американські і проізраїльські канали замулювати ваші очі … Їх головне завдання промивання мізків. Вони є експертами в брехні і перекручуванні фактів для досягнення цілей своїх господарів «.

Тако; Мохаммед зазначає: 

«Аллах допоміг нам в проведенні 9/11, знищуючи капіталістичну економіку, застав вас з вашими штанами, і піддаючи все святенництво вашої давньої претензії до демократії і свободи».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+