Слухати

В Україні від поліомієліту вакциновано всього 60,8% дітей

09 лютого 2017 - 10:20
Повідомив у ефірі «Громадського радіо» Голова правління ГО «Батьки за вакцинацію» Тимофій Бадіков з посиланням на офіційні дані МОЗ
В Україні від поліомієліту вакциновано всього 60,8% дітей / Новини на Громадському радіо

Ми звернулися в МОЗ з офіційним запитом дати нам цю інформацію — останні дані,станом на кінець грудня 2016 року, охоплення щепленнями дітей у віці до 1 року складає:

БЦЖ72,3%, проти поліомієліту – 60,8%, проти коклюшу, дифтерії та правця – 21%, проти кору, паротиту та краснухи – 45,5%, проти гепатиту В – 28,8%, проти Хіб-інфекції – 51,6%. При цьому, достатній рівень вакцинації за рекомендаціями ВООЗ95%, — повідомив Тимофій Бадіков. 

Одна з причин низького охоплення вакцинації — неправильне ставлення і розуміння ризиків, пов’язаних з хворобами. В першу чергу, у батьків.

«Люди бояться тих, хвороб, які вони пам’ятають і добре знають, а про решту, наприклад, Гепатит Б, вони чують не так багато», — додає Вусала Алахвердієва, експертка ВООЗ.

Про те, як досягти європейського рівня вакцинації — незабаром на сайті «Громадського радіо» повне інтерв’ю з Тимофієм Бадіковим, Головою правління ГО «Батьки за вакцинацію» та Вусалою Алахвердієвою, експерткою ВООЗ з питань попередження розповсюдження захворювань та імунізації.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+