Слухати

Журналісти заявили про напад на них в Бориспільській лікарні - ВІДЕО

10 лютого 2017 - 10:52
Йдеться про знімальну групу телеканалу "ZIK" з проекту "Лікарські таємниці". За інформацією каналу, до Бориспільської лікарні співробітники приїхали попередньо домовившись з головним лікарем
Журналісти заявили про напад на них в Бориспільській лікарні - ВІДЕО  / Новини на Громадському радіо

До Бориспільської центральної районної лікарні журналісти поїхали через скаргу пацієнтів. Люди скаржились на хабарництво в медзакладі.

Чекаючи головного лікаря, журналісти вирішили поспілкуватись з породіллями. В цей момент в палаті їх помітив заввіділення.

На відео видно, як медик кричить та наказує знімальній групі забиратися. В сюжеті зазначається, що медик завдав тілесних ушкоджень журналістам та оператору та зламав світло на камері. 

В сюжеті наголошується, що головний лікар за дії свого колеги вибачився, а журналісти звернулися до поліції

Шеф-редактор проекту «Лікарські таємниці» Мар’яна Гайдучик зазначила, що вона намагались розв’язати конфлікт, стала перед камерами:

«Лікар схопив мене за зап’ястя і почав виламувати руку. За мене заступалися хлопці і лікар не припиняв агресії», — зазначила шеф-редактор.

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+