Слухати

В "ДНР" через погрози змушують людей підписувати звернення до світових лідерів

11 лютого 2017 - 15:45
Персонал Донецької міської лікарні №1 під страхом звільнення змушують підписувати звернення на адресу світових лідерів проти дій Збройних Сил України
В «ДНР» через погрози змушують людей підписувати звернення до світових лідерів / Новини на Громадському радіо

Про це пише «Остров» з посиланням на одного з лікарів установи.

За словами джерела, 9 лютого весь персонал лікарні зібрали в актовій залі для зустрічі з депутатом «Народної ради ДНР» Аллою Бархатновою і представником Ворошиловського райвиконкому міста.

Вони буквально вмовляли присутніх підписати звернення на адресу лідерів США — Д. Трампа, Німеччини — А.Меркель, РФ — В.Путіна з вимогою зупинити обстріли українськими військовими мирних жителів Донецька.

Основним доводом, який, на думку представників «влади» на непідконтрольній території повинен вплинути на колектив, були, нібито, намір ВСУ підірвати Авдіївський коксохімічний завод.

Крім цього, колективу обіцяли, що списки з підписами, де необхідно вказувати свої дані, не потраплять до української сторони.

Автор звернення також просив редакцію «Острова» відзначити, що незважаючи на поставлені підписи, багато хто з персоналу мають проукраїнську позицію.

Інше джерело, з Макіївки, повідомило, що «голова Макіївської адміністрації» Валерій Ляховець звернувся до начальника «ДАІ ДНР» Олександра Козубця з проханням вплинути на співробітників «ДАІ», які не хочуть ставити підписи під відповідним зверненням жителів «республіки» до лідерів держав.

Зазначимо, що в «ЛНР» також збирають підписи під аналогічним зверненням. Повідомляється, що зараз зібрали 153 тисячі.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+