Слухати

Затримання Жадана відбулось з порушенями, МЗС України готує ноту - Геращенко

11 лютого 2017 - 12:21 101
Перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко повідомила, що затримання в Мінську українського письменника Сергія Жадана відбулось з порушеннями

Про це вона повідомила на своїй сторінці в Фейсбуці.

«Посольство тільки — но про це дізналося, бо, на жаль, родина не зверталася до них раніше, а білоруси не дали цієї інформації про затримання громадянина України, що, безумовно, є порушенням», — написала Ірина Геращенко.

За її словами, МЗС вже дало доручення, щоб працівники посольства супроводжували  письменника в аеропорт і до перетину кордону.

«Посольство і МЗС України вже готують ноту з цього приводу. Це дійсно ганьба і пора жорстко ставити питання перед Мінськом про неприпустимість дій ФСБ, що в цей ганебний спосіб, через формування спільних чорних списків намагається таким чином погіршити і наші з білорусами двосторонні взаємини», — резюмувала Ірина Геращенко.

Нагадаємо, про своє затримання в мінську Сергій Жадан повідомив в соцмережі. Він зазначив, що затримали його «за підозрою у терористичній діяльності». З’ясувалось, що письменнику з 2015-го року заборонено в’їзд на територію РФ, а Білорусь та Казахстан знаходяться із РФ в одній візовій зоні.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+