Слухати

Поранений в Авдіївці британський фотограф Нанн одужує

12 лютого 2017 - 21:37
Фотограф-документаліст Крістофер Нанн написав у Facebook про стан свого здоров’я і закликав збирати кошти для родини Олени, котра загинула під час обстрілу в Авдіївці
Поранений в Авдіївці британський фотограф Нанн одужує / Новини на Громадському радіо

Фотограф подякував усім, хто турбувався про нього та його друзів, та подав подробиці свого поранення. Зокрема він написав, що лікарі вилучили з його лівого ока шматочок пластикового вікна, що «пошкодив усе, чого торкнувся». 

Крістофер Нанн пише, що операція пройшла успішно. Однак він додає, що «єдине, що я можу бачити своїм лівим оком, є світло і форми, що є нормально на цьому етапі одужання». При цьому його праве око пошкоджене не було.

Він також пише, що його «рани обличчя, викликані шматками скла і пластика, загоюються добре». Він також має порізи на грудях та руці, а також невеличку рану голови.

Британський фотограф також закликав зібрати кошти для родини його знайомої Олени, загиблої під час того самого обстрілу. Для цього його колега Володимир Суботовський розпочав краудфандингову кампанію за адресою

Крістофер Нанн написав, що знову активував свою сторінку у Facebook, оскільки вважає це найбільш ефективний спосіб тримати усіх в курсі подій. 

33-річний фотограф співпрацює з низкою західних видань, серед яких The New Yorker, Financial Times Weekend Magazine, Le Monde, Morgenbladet і The Telegraph.

Раніше Нанн розказав про своє поранення і попросив згадати тисячі людей, котрі загинули чи страждають, як він написав, «на цій тупій війні».

Про позитивне завершення операції в лікарні імені Мечникова повідомив міністр інформаційної політики Юрій Стець.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+