Слухати

Штаб АТО не підтвердив загибель зниклих розвідників / Новини на Громадському радіо

Штаб АТО не підтвердив загибель зниклих розвідників

12 лютого 2017 - 17:48
Прес-центр штабу АТО не підтверджує інформацію бойовиків про те, що зниклі в Луганській області українські розвідники могли загинути

Такий коментар Громадському радіо дав прес-офіцер штабу Леонід Матюхін. У той же час Матюхін додав, що у нього поки немає будь-якої нової інформації про долю розвідників.

«Все як було, так і залишилось. Нічого не знаємо. Крім тієї інформації, що надавали вчора, не називали більше нічого, тому крім того, що вчора сказали, нічого більше не можу сказати», — пояснив Леонід Матюхін.

Нагадаю, напередодні прес-служба оперативно-тактичного угруповання «Луганськ» оповістила, що в Луганській області пропала група розвідників, які спостерігали за противником на передньому краї українських позицій. Яких-небудь подробиць про кількість зниклих прес-служба угруповання не привела.

Про те, що розвідники могли бути вбиті, сьогодні агентству «Інтерфакс» заявив неназваний представник так званої «прикордонної служби »ЛНР».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+