Слухати

У Києві хочуть побудувати два сміттєпереробні заводи

12 лютого 2017 - 09:51 113
Місто проводить переговори з інвесторами щодо будівництва сучасних заводів із сортування та переробки сміття, щоб вже за 2 роки такі заводи почали працювати у столиці

Про це Київський міський голова Віталій Кличко заявив в інтерв’ю «Радіо Свобода», передає прес-служба Київської міської державної адміністрації.

Віталій Кличко наголосив, що місто проводить переговори з інвесторами щодо будівництва заводів із сортування та переробки сміття.

«Ми зараз ведемо переговори про те, щоб збудувати два таких комбінати. Один – ближче до Києва, а інший – на полігоні, на який вивозиться сміття, де ситуація також дуже критична. Ні в якому разі ми не хочемо потрапити в таку ж складну ситуацію, в яку потрапив Львів», – зазначив мер Києва.

Міський голова підкреслив, що переговори з інвесторами мають завершитися до кінця поточного року.

«Після цього нам потрібно буде 1,52 роки для того, щоб заводи почали працювати», – сказав Віталій Кличко.

Він додав, що в планах міської влади модернізація заводу «Енергія».

«Ми ведемо переговори з інвесторами щодо модернізації заводу «Енергія», куди зможемо поставити нове, сучасне обладнання. Так сталося, що завод вже опинився в зоні проживання киян, бо поруч – Харківський масив. І на оновленому підприємстві ніяких шкідливих викидів не буде, завод не завдаватиме шкоди мешканцям цього району», – наголосив Віталій Кличко.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+