Слухати

В Британії заявили про 60 кібератак щомісяця з боку Росії / Новини на Громадському радіо

В Британії заявили про 60 кібератак щомісяця з боку Росії

12 лютого 2017 - 11:32
З словами голови Центру національної кібербезпеки (NCSC) Великої Британії Кіарана Мартіна, хакери зосереджуються на «незахищених цілях», а саме - на місцевих радах

Кіберзлочині намагаються дістати персональні дані або наукові розробки, пояснив Мартін.

Крім того, Російська Федерація посилила кібератаки з метою викрадення даних у сфері оборони та закордонної політики з урядових установ у Британії.

Про це голова Центру національної кібербезпеки (NCSC) Великої Британії Кіаран Мартін заявив в інтерв’ю газеті The Sunday Times.

«Британія зіштовхується з 60 кібератаками щомісяця, включаючи спроби профінансованих Росією хакерів украсти дані у сфері оборони та закордонних справ з урядових установ», — заявив Мартін.

Стурбованість Британії також викликає зростання російської пропаганди за рахунок збільшення кількості російських медіа, що поширюють «фейкові» новини.

Новий глава NCSC також анонсував відкриття королевою Великої Британії нового кіберцентру в вівторок, 14 лютого.

Раніше повідомлялося, що у школах Англії з’являться уроки кібербезпеки, на яких шукатимуть потенційних експертів для захисту держави від хакерських атак.

Читайте також: Як відрізнити фейк від правдивої новини?

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+