Слухати

Громадське радіо - найкраще місце для роботи

13 лютого 2017 - 17:45
Громадське радіо потрапило до топ українських компаній, які не дискримінують на робочому місці та визнано найращим місцем для роботи за версією Українського індексу корпоративної рівності
Громадське радіо - найкраще місце для роботи  / Новини на Громадському радіо

​Індекс – це національне дослідження корпоративної політики, правил та практики українського бізнесу щодо заборони дискримінації на робочому місці та підримки рівності і розмаїття. 

Автори дослідження сконцентрувалися на пошуці кращих прикладів з українського бізнес-середовища, аби виявити, наскільки компанії готові захищати своїх працівників від дискримінації за такими ознаками, як стать, інвалідність, сексуальна орієнтація та ґендерна ідентичність. 

В 2016 році до Індексу приєдналося більше 100 компаній, серед яких такі відомі компанії як EY Ukraine, LUSH Ukraine, Данон, а також Громадське радіо. 

Український індекс корпоративної рівності ініційований ВБО «Точки опори», та виконується у партнерстві з Жіночим консорціумом України та Національною асамблеєю інвалідів за підтримки Коаліції з протидії дискримінації та Міжнародного Фонду «Відродження».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+