Слухати

Громадське радіо - найкраще місце для роботи

13 лютого 2017 - 17:45
Громадське радіо потрапило до топ українських компаній, які не дискримінують на робочому місці та визнано найращим місцем для роботи за версією Українського індексу корпоративної рівності
Ірина Славінська тримає диплом Індексу корпоративної рівності // Громадське радіо

​Індекс – це національне дослідження корпоративної політики, правил та практики українського бізнесу щодо заборони дискримінації на робочому місці та підримки рівності і розмаїття. 

Автори дослідження сконцентрувалися на пошуці кращих прикладів з українського бізнес-середовища, аби виявити, наскільки компанії готові захищати своїх працівників від дискримінації за такими ознаками, як стать, інвалідність, сексуальна орієнтація та ґендерна ідентичність. 

В 2016 році до Індексу приєдналося більше 100 компаній, серед яких такі відомі компанії як EY Ukraine, LUSH Ukraine, Данон, а також Громадське радіо. 

Український індекс корпоративної рівності ініційований ВБО «Точки опори», та виконується у партнерстві з Жіночим консорціумом України та Національною асамблеєю інвалідів за підтримки Коаліції з протидії дискримінації та Міжнародного Фонду «Відродження».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+