Слухати

Дамба в США: загроза затоплення зростає, про небезпеку знали, але ігнорували — відео

14 лютого 2017 - 08:42 4976
Дамба на озері Оровілль у штаті Каліфорнія, США, і досі небезпечна. Із зони можливого затоплення евакуюють близько 200 тисяч людей

Як повідомляє The Washington Post про ненадійність конструкції та небезпеку її пошкодження було відомо й раніше, проте на попередження не зважали. 

Зазначається, що у 2005 році три екологічні групи попереджали державних та федеральних чиновників про те, що на їхню думку, існує проблема із аварійним водоскидом в греблі, де кількість води збільшилася внаслідок нещодавніх ураганів.

За даними дослідників, аварійний злив насправді не є таким, а скоріше є бетонною греблею, довжиною у 1, 700 футів (близько 500 метрів), яка врізається в схили. Це означає. що у випадку розмивання схилів, внаслідок повені, конструкція просто буде незакріплена , що призведе до справжнього затоплення. Проте до науковців ніхто не прислухався.

Ось як виглядає дамба на озері Оровілль наразі:

 

 

 

 

Ось так за допомогою важкої техніки намагаються укріпити водоскид на греблі.

 

 

Нагадаємо, що поблизу найвищої в США греблі Оровілль у Каліфорнії оголошено термінову евакуацію населення через пошкодження конструкції, яке може призвезти до затоплення району.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+