Слухати

Мінюст запустив сервіс смс повідомлень з попередженням про рейдерство - міністр Петренко

14 лютого 2017 - 09:56
Підписатися на сервіс можна на сайті міністерства юстиції
Мінюст запустив сервіс смс повідомлень з попередженням про рейдерство - міністр Петренко / Новини на Громадському радіо

Про роботу нового сервісу міністр юстиції Павло Петренко розповів у ефірі «Громадського радіо».

«Ми запустили новий сервіс смс повідомлень. Ви можете зайти на сайт міністерства юстиції, знайти розділ смс повідомлення про свою нерухомість, заповнити картку, внести реєстраційний номер майна і свій номер мобільного і ви буде отримувати смску про будь-який початок перереєстрації на вашу власність. Але після прийняття антирейдерського законодавства кількість порушень зменшилась в рази», — сказав міністр.

При цьому міністр зазначив, що відколи почало працювати нове антирейдерське законодавство, прийняте наприкінці минулого року, звернень щодо рейдерського захоплення майна у міністерстві суттєво поменшало.

«В місяць в Україні здійснюється 250 000 реєстраційних дій. Це величезна кількість! А скарг до нас тепер надходить всього 15-20 на місяць» — зауважив міністр.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+