Слухати

Москва: обстріляно машину адвоката, який захищає підозрюваного у вбивстві Нємцова

15 лютого 2017 - 11:25 166
У центрі Москви обстріляли машину адвоката Марка Каверзін, який захищає Заура Дадаева, обвинуваченого у вбивстві Бориса Нємцова

Марк Каверзін розповів агентству «Москва», що автомобіль обстріляли з травматичної зброї поруч з його офісом в районі Парку Культури. Крім того, в машині «розбили скляний дах».

Адвокат Заурбек Садаханов, що представляє інтереси Хамзата Бахаева, ще одного фігуранта справи про вбивство Нємцова, поскаржився на крадіжку документів.

За словами захисника, вночі в його машині розбили скло. З заднього сидіння викрали сумку, в якій знаходилися матеріали по справі Нємцова, аудіозаписи судових засідань, посвідчення адвоката, російський паспорт і закордонний паспорт.

Садаханов додав, що, на його думку, крадіжка документів «безпосередньо пов’язана з цією справою».

«Я звернувся до поліції із заявою про крадіжку», — сказав він.

Суд у справі про вбивство Бориса Нємцова триває з жовтня 2016 року, зазначає «Медуза». Процес проходить в Московському окружному військовому суді.

У справі проходять п’ять чоловік — Заур Дадаєв (слідство вважає його безпосереднім виконавцем злочину), Анзор і Шадід Губашеви, Тамерлан Ескерханов і Хамзат Баха. Всі вони наполягають на своїй невинності.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+ Vkontakte