Слухати

На українському ресурсі пропонували проект класної години «Кримська весна»

15 лютого 2017 - 14:12
На зареєстрованому під українським доменом ресурсі «Класна оцінка» опублікували проект класної години «Кримська весна»
На українському ресурсі пропонували проект класної години «Кримська весна» / Новини на Громадському радіо

Автор класної години, що живе в окупованому Криму вчителька Ніяра Умерова, пропонує розповідати дітям про «підстави возз’єднання Росії та Республіки Крим».

Також, за планом Умерової, школярі повинні під час заняття слухати пісню Віки Циганової «Крим — це Росія» і дивитися фільм про так званий «референдум» 2014 року.

Власник сайту — зареєстрований в Харкові приватний підприємець Віталій Зайцев. На питання про публікацію матеріалу Зайцев відповів наступне:

«На моєму порталі сидять люди з 11 країн світу, включаючи Африку. Якщо ви відкривали Конституцію України, то там не написано, що Крим є територією Росії. Крим ми реєстрували багато років тому. Я говорив з сбушниками. І єдиний варіант, коли ми можемо достукатись до дітей, це зберегти хоч якісь зв’язки».

У призначеній для користувача угоді власник порталу Віталій Зайцев прописав, що не несе відповідальності за інформаційний зміст профілів користувачів.

Громадське радіо попросило прокоментувати ситуацію в прес-службу Управління СБУ в Харківській області. За словами Зайцева, з співробітниками СБУ він уже спілкувався.

skrin.png

Скрін з сайту // klasnaocinka.com.ua
Скрін з сайту
klasnaocinka.com.ua

Зазначимо, що на момент публікації матеріалу зайти на сторінку класної години стало неможливим.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+