Слухати

Рішення про надзвичайний стан у енергетиці — політичне, — Михайло Гончар

15 лютого 2017 - 20:59
На думку президента Центру глобалістики «Стратегія ХХІ» Михайла Гончара, у такому рішенні Кабміну немає нічого трагічного. Про це він повідомив «Громадському Радіо»
Рішення про надзвичайний стан у енергетиці — політичне, — Михайло Гончар / Новини на Громадському радіо

“Скоріше за все документ надасть повноваження диспетчеру об’єднаної системи відключати тих, чи інших споживачів у випадку виникнення проблемної ситуації”, – вважає він. Але наразі документ рішення не оприлюднений.

Михайло Гончар не бачить необхідності у такому рішенні. “Воно продиктовано більше політичними моментами. Уряд сам себе загнав  у цю пастку, викликав ситуацію, пов’язану з активністю блокувальників, а тепер намагається усе звалити на них. Ситуації не було би, якби у випадку із вугіллям працювали так само, як у випадку із газом”, – зазначив Михайло Гончар.

Нагадаємо, сьогодні Кабмін прийняв розпорядження “Про вжиття тимчасових надзвичайних заходів на ринку електроенергії” на позачерговому засіданні.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+