Слухати

Відключення електроенергії будуть, але мінімальні - Гройсман

15 лютого 2017 - 19:14
Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман обіцяє, що відключень електроенергії або не буде, або вони будуть мінімальними
Відключення електроенергії будуть, але мінімальні - Гройсман / Новини на Громадському радіо

Таку заяву він зробив на позачерговому засіданні Кабміну. На цьому засіданні уряд прийняв розпорядження про тимчасові надзвичайні заходи в сфері енергетики. Серед іншого, в розпорядженні є і плани можливість погодинної відключень.

«Ми будемо управляти системою таким чином, щоб мінімізувати будь-які негативні наслідки для українських громадян. Хочу підкреслити, що відключення відбуватимуться тільки в крайніх випадках і то, ми будемо заздалегідь про це інформувати. Зараз так питання не стоїть. Зараз ми на максимум довантажимо все, що можливо довантажити, що не є здорово — тому що на максимумі довго працювати неможливо, але ми будемо вживати всі необхідні заходи. Хочу, щоб зараз мене почув кожний український громадянин», — сказав Гройсман.

Надзвичайні заходи Кабмін ввів в зв’язку з так званої торгової блокадою непідконтрольних територій Донбасу.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+