Слухати

Відключення електроенергії будуть, але мінімальні - Гройсман

15 лютого 2017 - 19:14 256
Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман обіцяє, що відключень електроенергії або не буде, або вони будуть мінімальними

Таку заяву він зробив на позачерговому засіданні Кабміну. На цьому засіданні уряд прийняв розпорядження про тимчасові надзвичайні заходи в сфері енергетики. Серед іншого, в розпорядженні є і плани можливість погодинної відключень.

«Ми будемо управляти системою таким чином, щоб мінімізувати будь-які негативні наслідки для українських громадян. Хочу підкреслити, що відключення відбуватимуться тільки в крайніх випадках і то, ми будемо заздалегідь про це інформувати. Зараз так питання не стоїть. Зараз ми на максимум довантажимо все, що можливо довантажити, що не є здорово — тому що на максимумі довго працювати неможливо, але ми будемо вживати всі необхідні заходи. Хочу, щоб зараз мене почув кожний український громадянин», — сказав Гройсман.

Надзвичайні заходи Кабмін ввів в зв’язку з так званої торгової блокадою непідконтрольних територій Донбасу.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+