Слухати

Суд у Львові протягом доби заборонив розглядати відкликання ліцензії у радіо «Вести»

16 лютого 2017 - 13:53
Нацрада з питань телебачення і радіомовлення сьогодні не змогла розглянути питання про відкликання ліцензії у радіо "Вести"
Суд у Львові протягом доби заборонив розглядати відкликання ліцензії у радіо «Вести» / Новини на Громадському радіо

Заборону на розгляд цього питання наклав суддя Франківського райсуду Львова Василь Масендич. Деталі судового рішення «Громадському радіо» розповів нардеп, заступник голови парламентського комітету з питань свободи слова Сергій Висоцький. Він ознайомився з документом, який напередодні прийняв суддя Франківського райсуду. Сьогодні рішення доставили до Києва, — зазначив він.

«Мешканка Львова у Франківський суд звернулася щодо того, що нібито радіокомпанія „Вести“ десь щось про неї не так сказала, що якщо їх позбавлять ліцензії, то вона буде позбавлена ліцензії, вона не зможе затребувати вибачення з цієї компанії. За суттю цього позову треба заборонити Нацрадіо розглядати це питання ліцензії Радіо „Вести“, щоб мешканка Львова могла отримати від них вибачення. Ну це якась, вибачте, нісенітниця», — розповів пан Висоцький.

Слід зазначати, що сьогодні під Нацрадою пройшли два пікети — протестувальники вимагали забрати ліцензію у радіо «Вести».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+