Слухати

Євросоюз закликає припинити блокаду на Донбасі / Новини на Громадському радіо

Євросоюз закликає припинити блокаду на Донбасі

16 лютого 2017 - 09:47
В ЄС наголошують на необхідності негайного припинення блокади залізничного сполучення на Донбасі, та попереджають про можливість реальної енергетичної кризи

Про це кореспонденту УНІАН у Брюсселі повідомив речник Євросоюзу.

«Блокада залізничного сполучення між районами, які перебувають під контролем уряду, та тими, які наразі за межами його контролю, суперечить дуже необхідному комплексному підходу до українських громадян, які проживають на непідконтрольній території. Ті, хто відповідають за блокаду, повинні припинити свої дії, а влада повинна вирішити цю проблему в першочерговому порядку», — йдеться в коментарі. В ЄС зауважили, що внаслідок блокади експлуатація великих електростанцій найближчим часом може опинитися під загрозою. «Це може викликати серйозну енергетичну кризу в країні, що вплине на громадян України по обидва боки лінії зіткнення», — наголосив речник.

У цьому зв’язку він привітав прийнятий у січні урядом План дій для окремих районів Донецької та Луганської областей. «Разом з тим для вирішення проблеми незаконної торгівлі та контрабанди важливе значення має збільшення прозорості руху вантажів через лінію контролю. Ми закликаємо владу України активізувати зусилля в цьому напрямку», — йдеться в коментарі.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+