Слухати

53 бригаду не збираються переводити до Києва задля охорони правопорядку — прес-офіцер / Новини на Громадському радіо

53 бригаду не збираються переводити до Києва задля охорони правопорядку — прес-офіцер

17 лютого 2017 - 13:46
Прес-офіцер 53 бригади Олександр Любченко спростовує, що командування планує перекинути бригаду в Київ на випадок можливих зіткнень між поліцією та протестувальниками

Любченко дав коментар «Громадському радіо» стосовно можливої передислокації бригади.

«Такої нісенітниці не може бути, тому що роль армії — захищати кордони батьківщини, а не втручатися у внутрішні конфлікти», — зазначив пан Любченко.

Нагадаємо, напередодні речник Правого сектору Антон Скоропадський оприлюднив інформацію про те, що на час масових акцій з 19 до 22 лютого командування планує перекинути під Київ армію на випадок можливих зіткнень між протестувальниками та поліцією. Скоропадський вказав, що йдеться про контрактників зі складу 28-ї та 53-ї бригад.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+