Слухати

Стали відомі імена суддів, що не склали тест на знання законодавства / Новини на Громадському радіо

Стали відомі імена суддів, що не склали тест на знання законодавства

17 лютого 2017 - 17:20
Громадська рада доброчесності почала оприлюднювати результати тестування кандидатів до нового Верховного Суду

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомила ведуча «Громадського радіо», членкиня Громадської ради доброчесності Наталка Соколенко.

«І от ще один цікавий кандидат до НОВОГО Верховного Суду вже не кандидат — Артем Маляренко — син колишнього голови Верховного Суду України Василя Маляренко не склав тест на знання законодавства», — написала пані Соколенко. Не склали тесту також і суддя Верховного Суду України Богдан Пошва та суддя Верховного Суду України Василь Гуменюк.

Нещодавно в ефірі Громадського Радіо Іван П’ятак, аналітик кампанії «Чесно. Відкритий суд», зазначив, що  провідну роль в призначенні суддів відіграватиме Вища кваліфікаційна комісія і Громадська рада доброчесності. «У комісії є комплекс інструментів, саме вона проводить конкурс, тестування, співбесіди. Громадська рада доброчесності надає висновок стосовно біографії претендента. І саме комісія, а не Вища рада правосуддя цей висновок має взяти до уваги», — зауважив він, і додав, що найбільше зауважень є до чинних суддів, тому що вони вже тривалий час в цій системі. Зауваження стосуються причетності до ухвалення сумнівних рішень, непрозорості статків або їхньої невідповідності стилю життя, неетичної поведінки, причетності до вчинення кримінальних правопорушень.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+