Слухати

Колумбія: перед мітингом проти бичачих боїв прогримів вибух (ФОТО, ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Колумбія: перед мітингом проти бичачих боїв прогримів вибух (ФОТО, ВІДЕО)

20 лютого 2017 - 09:11
У столиці Колумбії Боготі близько арени для кориди прогримів вибух, в результаті якого близько 30 людей отримали поранення

Більшість з поранених - співробітники поліції. Вони готувалися до протестів проти бичачих боїв в столиці Колумбії в неділю, повідомляє Reuters.

 

 

 

 

 

 

«Національна поліція відкидає і засуджує ці акти варварства, які впливають на цілісність нашої поліції і інших громадян, а також спокій і співіснування столиці країни,» — йдеться в заяві поліції.

Сотні протестувальників зібралися в неділю, щоб висловити протест проти кориди в Боготі, яка відновилась минулого місяця вперше за останні чотири роки.

Заборона була скасована Конституційним судом, який сказав, що це — частина національної спадщини, що викликало зіткнення з поліцією.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+