Слухати

На Луганщині судитимуть працівника одного з «міністерств ЛНР»

20 лютого 2017 - 18:14
Йдеться про «директора департаменту контролю» так званого «міністерства інфраструктури і транспорту ЛНР»
На Луганщині судитимуть працівника одного з «міністерств ЛНР» / Новини на Громадському радіо

«Встановлено, що реалізуючи злочинний умисел, діючи за попередньою змовою разом з іншими особами, громадянин України ініціював та надав згоду на своє призначення у так зване «міністерство інфраструктури і транспорту» терористичної організації «ЛНР» на посаду «директора департаменту контролю» вказаної установи», — повідомляє прес-служба прокуратури Луганської області.

Зазначена особа переховується від органів слідства та суду аби уникнути кримінальної відповідальності на тимчасово непідконтрольній території Луганської області, її оголошено у розшук та, на підставі ухвали слідчого судді, розпочато спеціальне досудове розслідування, підкреслюють в прокуратурі.

Стаття, за якою прокуратура Луганської області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні щодо цієї людини — «вчинення дій, спрямованих на участь у діяльності терористичної організації».

Зазначимо, що зараз вказану «посаду» обіймає Микола Ліхалат. Інформація про нього є на сайті «Миротворець». 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+