Слухати

Оновлено онлайн-сервіс завантаженості пунктів пропуску - інтерактивна карта / Новини на Громадському радіо

Оновлено онлайн-сервіс завантаженості пунктів пропуску - інтерактивна карта

20 лютого 2017 - 13:26
На сайті Держприкордонслужби запрацювала оновлена інтерактивна карта, на якій різними кольорами позначено стан завантаженості пунктів пропуску на виїзд з України

Інформація на інтерактивній карті оновлюється кожні три години, повідомляють в Держприкордонслужбі.

«Натискаючи позначку пункту пропуску громадяни мають можливість дізнатися про час його роботи, кількість легкових і вантажних авто перед ППр, а також швидкість оформлення легкових автомобілів за годину. Окремі пункти пропуску також доповнені зображенням з камер відеоспостереження», — йдеться в поясненні.

Зазначається, якщо час очікування становить не більше однієї години, то значок пункту пропуску позначений зеленим кольором. Синій колір на Інтерактивні карті характеризує середній стан завантаженості, де час очікування транспортного засобу – до 2-х годин. А якщо завантаженість висока та час очікування автомобілів складає більше 2-х годин – це червоний колір.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+