Слухати

Військові капелани назвали ім’я бійця, який загинув у неділю в зоні АТО / Новини на Громадському радіо

Військові капелани назвали ім'я бійця, який загинув у неділю в зоні АТО

20 лютого 2017 - 09:47
У неділю, 19 лютого, в зоні АТО загинув командир зенітно-ракетного взводу 1-го механізованого батальйону 72-ї ОМБР, житель Луцька Максим Гринчишин

 

 

«Ще один Воїн пішов у небо… Наші серця сповнені смутку і болю — сьогодні при виконанні бойового боргу загинув наш друг, брат, побратим, командир зенітно-ракетного взводу 1-го механізованого батальйону 72 ОМБР Максим Гринчишин. Він завжди був і залишиться для нас прикладом того, як потрібно любити свою країну і віддаватися своїй справі до кінця. Для нас було честю служити разом з ним!» – сказано в повідомленні.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+