Слухати

Через блокаду на Донбасі два заводи припинили роботу / Новини на Громадському радіо

Через блокаду на Донбасі два заводи припинили роботу

21 лютого 2017 - 08:34
Через блокаду Донбасу Єнакіївський металургійний завод і об'єднання "Краснодонвугілля" зупиняють виробництво

Про це йдеться в повідомленні на сайті компанії «Метінвест» бізнесмена Ріната Ахметова, пише РБК-Україна.

Причиною зупинки стали військові дії і блокада залізничного сполучення між Україною та неконтрольованої територією на південному сході країни.

Повідомляється, що з початку бойових дій ЄМЗ працює в умовах неритмічних поставок залізорудної сировини. Після того, як протестуючі заблокували рух на перегоні Ясинувата — Скотовате, ввезення сировини і вивезення готової продукції став неможливим. На даний момент на Єнакіївському метзаводі закінчилися роботи з підготовки до тимчасової консервації.

«Не дивлячись на припинену діяльність на ЄМЗ і» Краснодонвугілля», «Метінвест» продовжує виконувати свою роль соціально-відповідальної компанії і сприймає її з усією серйозністю і відповідальністю. Заводи групи є головним роботодавцем і містоутворюючими підприємствами місцевих громад.

«Метінвест» не має наміру скорочувати персонал на ЄМЗ (включаючи Макіївське підрозділ) і «Краснодонвугілля», — йдеться в повідомленні.

Макіївський метзавод з 1 квітня 2011 року є філією Єнакіївського металургійного заводу. ЄМЗ, українсько-швейцарське підприємство ТОВ «Метален» і «Краснодонвугілля» входять до складу групи «Метінвест». 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+