Слухати

Мустафаєва звинувачують в демонстрації екстремістської символіки - журналіст / Новини на Громадському радіо

Мустафаєва звинувачують в демонстрації екстремістської символіки - журналіст

21 лютого 2017 - 13:24
Кримського татарина Марлена Мустафаєва, у якого сьогодні проводили обшук, звинувачують в демонстрації символіки екстремістської організації

Про це повідомив російський журналіст Антон Наумлюк. За його словами, йдеться про пост Мустафаєва за липень 2014 року в соцмережі Вконтактє, де присутння символіка організації «Хізб ут-Тахрір», яка заборонена в Росії.

Засідання Київського райсуду Сімферополя заплановано на сьогодні на 15.00.

Інші затримані сьогодні люди перебувають в Київському РОВС, на них складають протокол.

Нагадаємо, сьогодні в Криму, проводився обшук в помешканні кримського татарина Марлена Мустафаєва. При цьому були затримані люди, які намагались робити фото та знімати відео з місця проведення обшуку. Всього зазначалось, що затримано близько 20 людей.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+