Слухати

СБУ оприлюднила нібито розмову прихильника «ДНР» Долгова і куратора з РФ / Новини на Громадському радіо

СБУ оприлюднила нібито розмову прихильника «ДНР» Долгова і куратора з РФ

21 лютого 2017 - 18:05
Служба безпеки України оприлюднила запис телефонної розмови нібито перехопленої під час спілкування учасника харківського «антимайдану» Костянтина Долгова і представника російських спецслужб

На записі співрозмовники розмовляють про провокації, заплановані під час акцій до річниці Революції Гідності. В ході розмови не називаються деталі операції, зокрема співрозмовники не озвучують про які провокації йдеться і в яких населених пунктах, пишуть «Новини Донбасу».

«Революція триває» — це основний посил. Коли там будуть відбуватися заходи, треба буде кількість збільшувати до тисячі, до двох тисяч. Цей пузир треба роздувати … якщо вони постояли біля чийогось будинку, треба говорити, що вони вже там у нього вдома, висувають вимоги там і так далі. Так трошки треба людей обнадіяти », — сказав представник спецслужб РФ, ім’я якого підписано як Олександр Чуліндін.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+