Слухати

У складі «гумконвою» виявили підозрілий автомобіль - Держприкордонслужба

21 лютого 2017 - 11:32
Йдеться про спеціалізований автомобіль РХБ захисту, який прослідував через пункт пропуску «Матвєєв Курган» і який не може відноситися до категорії «гуманітарного» вантажу першої необхідності
У складі «гумконвою» виявили підозрілий автомобіль - Держприкордонслужба / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє прес-центр Держприкордонслужби.

«Окрім цього загальна кількість автомобілів, яка незаконно прослідувала через кордон у складі «гумконвою», не відповідала тій, що була заявлена у попередній ноті МЗС РФ, оскільки у документі йшлося лише про 20 автомобілів», — зазначають в прикордонному відомстві

«Гуманітарний» конвой з Росії сьогодні, 21 лютого, прослідував на непідконтрольну Україні територію Донецької та Луганської областей.

«Оскільки переміщення т.з. «гумконвою» відбувалося з грубим порушенням норм міжнародного та вітчизняного законодавства і погоджених з Міжнародним комітетом Червоного Хреста модальностей, українська міжвідомча група здійснювала лише візуальне спостереження без виконання контрольних функцій», — повідомили в Держприкордонслужбі.

Загалом з 5.50 до 9.10 через російські пункти пропуску «Донецьк» та «Матвєєв Курган» на в’їзд в Україну прослідувало 2 колони вантажівок у складі 25 автомобілів. Вантажівки перевозили переважно нібито продукти харчування, зазначили в Держприкордонслужбі.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+