Слухати

NASA виявило сім екзопланет, схожих на Землю — ВІДЕО / Новини на Громадському радіо

NASA виявило сім екзопланет, схожих на Землю — ВІДЕО

22 лютого 2017 - 20:38
Кожна планета обертається навколо карликової зірки TRAPPIST-1 в так званій «зоні життя» — області, де досить світла і тепла для того, щоб вода там перебувала в рідкому стані

NASA виявило сім екзопланет, схожих на Землю. На орбіті ультрахолодної червоної карликової зірки TRAPPIST-1, розташованої в 40 світлових роках від Землі, обертаються щонайменше сім екзопланет, схожих за розмірами на Землю. Про це сьогодні на терміновій прес-конференції заявили в NASA. Кожна планета обертається навколо TRAPPIST-1 в так званій «зоні життя» — області, де досить світла і тепла для того, щоб вода там перебувала в рідкому стані.
Крім того, на трьох  з цих семи планет, як вважається, може існувати життя.

Дивіться також 360 градусне відео з поверхні  TRAPPIST-1:

Співавтор дослідження Аморі Тріо з Кембриджського університету сказав BBC, що якби на найвіддаленішій від зірки Траппіст-1 планеті була атмосфера, яка ефективно зберігає тепло — більше схожа на атмосферу Венери, ніж на земну — вона могла б бути придатною для життя. «Було б шкода, якби Земля була єдиний шаблон населеної планети у Всесвіті», — зауважив він.

5_lineup_pia21 422-png.png

Концепція, як кожна з планет TRAPPIST-1 може виглядати, на основі наявних даних про їх розміри, масу і орбітальні відстані // NASA/JPL-Caltech
Концепція, як кожна з планет TRAPPIST-1 може виглядати, на основі наявних даних про їх розміри, масу і орбітальні відстані
NASA/JPL-Caltech

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+