Слухати

У Києві проходить «Марш Національної Гідності» (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

У Києві проходить «Марш Національної Гідності» (ВІДЕО)

22 лютого 2017 - 10:58
Українські праві політичний партії вийшли з "Маршем Національної Гідності" в Києві

 

 

Стрім-трансляцію з місця веде «Громадське ТБ».

Політичні партії ВО «Свобода», «Національний корпус» і «Правий сектор» проходять «Марш Національної Гідності» у центрі Києва. На заході були помічені представники політичної сили колишнього очільника СБУ Валентина Наливайченка «Справедливість», повідомляє кореспондентка «Громадського радіо» Марія Зав’ялова.

У спілкуванні з журналістами правоохоронці не називають скільки саме їх знаходиться в центрі, але зазначають, що достатньо. Втім радник голови МВС Зорян Шкіряк зазначив, що до охорони правопорядку залучено близько 5000 працівників правоохоронних органів. 

Серед учасників Маршу багато людей у військовій формі, у камуфляжі.

Учасники вигукують гасла «Один за всіх і всі за одного!», «Україна понад усе!»

У заході бере участь близько тисячі людей. В планах організаторів — зібрати 10 тисяч, і пройти від Майдану по Інститутській вулиці до Адміністрації Президента.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+