Слухати

У новому списку Васильєвої серед загиблих на Донбасі росіян є українець / Новини на Громадському радіо

У новому списку Васильєвої серед загиблих на Донбасі росіян є українець

22 лютого 2017 - 09:13
В інтернеті оприлюднили список з більше ніж 3000 росіян загиблих на Донбасі. Про це повідомила російська правозахисниця та засновниця групи «Груз 200» Олена Васильєва

За її словами, базу імен складали учасники групи «Груз 200». Там міститься інформація актуальна на 31 січня 2017 року. Але, як анонсувала Васильєва, згодом має з’явитись новий список.

Зазначимо, що до списку потрапили не тільки росіяни, а й громадяни України.

Зокрема під номером 178 позначено Гізая Олександра Олександровича. Повідомляється, що він загинув 2 червня при обстрілі Луганської облдержадміністрації. 

Гізай був громадянином України, він народився у Дебальцевому. У Луганську його знали, як керівника військово-патріотичного об’єднання «Каскад».

Під час обстрілу він знаходився у парку поблизу обстріляної адмінустанови. Разом з ним загинули 8 людей.

Цікаво, що під номером 183 зазначається людина з таким самим ім’ям та роками життя. Але зазначається, що людина загинула під Санжарівкою, а була вихідцем з Іванівської області.

skrin.png

Дані про загиблих // gruz200.zzz.com.ua
Дані про загиблих
gruz200.zzz.com.ua

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+