Слухати

В Криму заявили про дефіцит електроенергії / Новини на Громадському радіо

В Криму заявили про дефіцит електроенергії

22 лютого 2017 - 13:16
Дефіцит енергетичної потужності в Криму в пікові моменти споживання в осінньо-зимовий період досягав 200 мегават

Про це повідомив самопроголошений «голова» Криму Сергій Аксьонов, пише «РИА Новости».

«Постачань по енергомоту і генерації кримської енергосистеми в цілому досить для покриття поточних потреб республіки, але недостатньо для подальшого розвитку. Дефіцит потужності в пікові моменти споживання в осінньо-зимовий період досягав 200 мегават», — сказав Аксьонов на сесії окупаційного парламенту.

В окупованому Росією Криму, незважаючи на запуск третьої нитки російського енергомосту навесні 2016 року, тривають відключення світла. З грудня 2015 року в Крим перестала надходити електроенергія з материкової України. Зараз Крим забезпечується за рахунок  генераторних установок з Росії, по енергомосту з Кубані і завдяки генерації кримської енергосистеми.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+