Слухати

Як побачив мене, думав, по-людськи закричить - історія кошеня на передовій ВІДЕО / Новини на Громадському радіо

Як побачив мене, думав, по-людськи закричить - історія кошеня на передовій ВІДЕО

23 лютого 2017 - 11:47
Солдат з позивним Ніксон розповідає історію кошеня Лунтіка, який живе з ним в зоні АТО

Боєць розповідає, що кошеня постійно крутилось коло нього, він став його годувати. Потім бійця перевели на іншу позицію і якось він прийшов провідати кошеня, а той дуже зрадів, коли побачив «Ніксона»:

«Він коли побачив мене, я думав, він по-людські почне кричати: «Чому та мене покинув?!» Я йшов машину прогрівати і він біг за мною. Півчаса вона гуркотіла, а він сидів і мявкав. Я забрав його собою. Хлопці назвали його тут Лунтіком», — розповідає боєць.

За словами «Ніксона», кошеня спить на всіх ліжках, всі його люблять. Боєць також говорить, що коли буде виїжджати, забере Лунтіка з собою — пообіцяв доньці. Хоча, інші бійці також хотіли забрати кошеня собі.

«Ніксон» розповідає, що коли починаються обстріли, то собака лякається, а Лунтік — ні. Спочатку думав, що кошеня погано чує, але згодом зрозуміли, що тварина вже звикла до обстрілів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+