Слухати

Польща надала статус біженця білорусу, який воював на Сході України / Новини на Громадському радіо

Польща надала статус біженця білорусу, який воював на Сході України

24 лютого 2017 - 09:10
В Україні йому відмовили у наданні цього статусу

Громадянин Білорусі під прізвиськом Рустам Док, який воював на стороні Збройних сил України на Донбасі, отримав у Польщі статус біженця. В Україні йому відмовили у наданні відповідного статусу.

Про це він написав у Фейсбук, повідомило «Польське радіо».

Білорус поїхав на Донбасі ще у 2014 році. Тоді ж українська влада прийняла його документи, необхідні для отримання громадянства, але вони потрапили до бойовиків і були опубліковані в інтернеті.

 «Тому в серпні 2016 роки мені довелося нелегально перейти кордон з Польщею, а після тижневого походу по лісах і горах вже на польській стороні звернутися з проханням про надання притулку. Сьогодні ж я отримав лист про те, що мені Республіка Польща, чужа досі країна, за яку я не воював і для якої я був ніким, надала мені статус біженця, за що я безмежно вдячний», — написав він.

Нагадаємо, 22 лютого статус біженця в Україні отримав російський актор Сергій Анісіфоров. Отримання статусу він добивався три роки. Анісіфоров був учасником Майдану, тому впевнений, що в Росії на нього чекає політичне переслідування.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+