Слухати

Салют як бабахнув! Я — під ліжко, — боєць зі Станиці Луганської (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Салют як бабахнув! Я — під ліжко, — боєць зі Станиці Луганської (ВІДЕО)

25 лютого 2017 - 17:15
Бійці, які служать поблизу селища Станиця Луганська, розповіли про обстріли та провокації з боку бойовиків, а також про те, як участь в бойових діях впливають на їхню поведінку у мирному житті

«Нещодавно було: ПКМ працював. Обстановка ввечері загострюється. Вчора вибух був. На даний момент тихо», — розповідає боєць з позивним «Доля».

За його словами, на повістку чекав давно. Серед його земляків є ті, хто відслужили та вже повернулись додому. 

«Цікаво спершу було, а потім вже звик. Вдома у відпустці був — салют як бабахнув! Я — під ліжко…Знаєш, воно як…Звичка, що тут завжди бомблять, а зараз — тиша. І вдома ж салюти були…У мене хлопці зі взводу всі так, хто був у відпустці. Каже, салют був взимку і хто — під ліжко, хто — на другий поверх, хто — вниз. Але воно проходить з часом», — розповів боєць «Доля».

Його побратим, боєць Сергій, розповідає, що бойовики по 5-6 разів на день відкривають вогонь в бік українських військових. Переважно, він провокативний.

«Провокують, щоб ми давали відповідь, але ми не даємо відповідь. У нас ще річка тут, але вони навряд чи підуть через річку».

Жителька Станиці Луганської Галина Семенівна говорить, що пенсію вони отримують, допомагають їм і харчами. Втім, її житло пошкоджено під час обстрілів — повибивало шибки. Але їх вставили. Також, підлатали дах.

«Я не голодна, не холодна, дрова мені безплатно привезли», — додала Галина Семенівна.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+