Слухати

Савченко відвідала українських полонених в Макіївській колонії (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Савченко відвідала українських полонених в Макіївській колонії (ВІДЕО)

25 лютого 2017 - 08:33
Народний депутат Надія Савченко передала українським військовополоненим посилки від рідних

 

 

Народний депутат України Надія Савченко та керівник українського центру звільнення полонених «Офіцерський корпус» Володимир Рубан відвідали українських полонених в Макіївській колонії, що не непідконтрольній території Донецької області. 

Як повідомляє місцевий сайт ДАН, візит Савченко до військовополонених був закритий. Вона привезла для українських військовополонених посилки від родичів. 

Також, перебуваючи в колонії, Савченко наголосила, що єдина мета її приїзду на непідконтрольну територію Донеччини — звільнення українських військовополонених.

Нагадаємо, 24 лютого народний депутата Надія Савченко прибула на непідконтрольну територію Донецької області.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+