Слухати

У Польщі пікетуватимуть в знак солідарності з політичними в’язнями у Криму

25 лютого 2017 - 15:54
28 лютого під посольством Росії в Польщі пройде пікет солідарності з політичними в’язнями у Криму
У Польщі пікетуватимуть в знак солідарності з політичними в’язнями у Криму / Новини на Громадському радіо

Організатор заходу - Комітет солідарності кримських татар. 

«Три роки тому Росія анексувала Крим. Світ (ООН, РЄ, ЄС, а також польський уряд) не визнали цього злочину. Не зважаючи на санкції, накладені на Росію, Крим досі окупований Кремлем. 26 лютого — це День спротиву кримських татар російській окупації. З цієї нагоди 28 лютого ми збираємось під російським посольством, щоб протестувати проти політичних репресій Кремля, жертвами яких стають мешканці окупованого півострова», — зазначають організатори.

Пікет почнеться під російським посольством у Варшаві. Попередній час початку заходу — 17.30.

Учасники демонстрації у символічному марші-поверненні Криму з Росії до України пройдуть з прапорами та транспарантами під посольство України, минаючи по дорозі будинок Ради міністрів та МЗС Польщі.

Під посольством України відбудеться зустріч з послом Андрієм Дещицею.

Учасники акції планують передати йому карту Криму, намальовану польськими, українськими та кримськотатарськими дітьми.

Свою присутність в пікеті підтвердили: Високоповажний Посол України у Польщі Андрій Дещиця, захисник прав людини та татарський дисидент Нафіс Кашапов, Недім Усеінов — член Координаційної ради Всесвітнього конгресу кримських татар та засновник Комітету солідарності кримських татар, Петро Тима — голова Об’єднання українців у Польщі.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+