Слухати

Російський політв’язень Ільдар Дадін на волі — відео / Новини на Громадському радіо

Російський політв'язень Ільдар Дадін на волі — відео

26 лютого 2017 - 11:03
Опозиційний громадський активіст Ільдар Дадін вийшов на свободу

У березні 2016 року Дадіна засудили на два з половиною роки колонії загального режиму за «неодноразові порушення» російських правил проведення мітингів. Він став першим у Росії засудженим за статтею 212.1 Кримінального кодексу. Термін Дадіна, з урахуванням часу, проведеного в СІЗО, закінчувався в липні 2017 року.

22 лютого Верховний суд скасував вирок активістові Ільдару Дадіну, через відсутність складу злочину і визнав за ним право на реабілітацію. До моменту звільнення активіст перебував в ІК-5 в місті Рубцовську.

Про тортури, які пережив Ільдар Дадін у колонії, неодноразово в ефірі «Громадського радіо» розповідала його дружина, Анастасія Зотова. Втім, Зотова говорила не лише про знущання над своїм чоловіком, а й в цілому про катування у в’язницях Росії.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+