Слухати

Кінець російської агресії у світі настане лише із поверненням Криму Україні — Чубаров — відео / Новини на Громадському радіо

Кінець російської агресії у світі настане лише із поверненням Криму Україні — Чубаров — відео

26 лютого 2017 - 15:04
В центрі Києва проходить марш до Дня кримського опору, приурочений подіям 26 лютого 2014 року

На місці подій перебуває кореспондентка «Громадського радіо» Марія Зав’ялова з місця подій.

Тим часом у Москві сьогодні проходить «Марш пам’яті Бориса Нємцова», російського опозиціонера, якого застрелили 27 лютого 2015 року. На марші сформована окрема колона на захист кримських татар. Глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров прокоментував журналістам, хто був делегований у російську столицю на акцію пам’яті, а також наголосив, що про кінець російської агресії у світі можна буде говорити лише тоді, коли Крим повернеться до складу України.

Нагадаємо, що сьогодні третя річниця подій 26 лютого у Криму, який наразі відзначають як День кримського спротиву. У Києві проходить марш до Дня кримського опору.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+